1. Náměstí I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 13.09.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 5d 18h 53m 10s

Vyvolávací cena: 800 Kč