1. Náměstí I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:25 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 3h 41m 6s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč