10. Náměstí V.
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 27.06.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč