14. Konopiště I.
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 25,5 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč