15. "Do televize"

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole a na reversu, volný list
Šířka: 66 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč