15. "Do televize"
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole a na reversu, volný list
Šířka: 66 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč