15. Prachovské skály

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, mírně zvlněno, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:09 SEČ

Zbývá: 4d 17h 14m 15s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč