2. Jaroměř

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, razítka, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm

Konec dražby: 13.09.2022 20:01 SELČ

Zbývá: 5d 19h 6m 4s

Vyvolávací cena: 800 Kč