Návrh šátku I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole razítko ČFVU, volně
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 30 cm, výška: 28 cm, rámování: 49,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč