22. Sourozenci

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo nahoře, kraj poškozen, volný list
Technika: kresba
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 16d 4h 18m 10s

Vyvolávací cena: 500 Kč