221. Hřebec
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 43 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč