Hřebec

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 43 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč