223. Konopiště I.
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 25,5 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč