Konopiště I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 25,5 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč