230. Zátiší s citrusy
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 23 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč