233. Snopy na louce
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč