234. Váza s mísou
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč