Váza s mísou

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč