Zatáčka

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52,5 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč