245. Chodidla II.
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč