Ruka

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 33 cm, výška: 20 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč