Džbánek a sklenka

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vlevo dole, volný list
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 22:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč