25. Busta ženy
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba
Šířka: 38 cm, výška: 51,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.06.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč