25. Chata pod Prachovskou skálou

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, mírně zvlněno, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 63,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:16 SEČ

Zbývá: 16d 4h 24m 30s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč