26. Sourozenci
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo nahoře, kraj poškozen, volný list
Technika: kresba
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 27.06.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč