26. Sourozenci

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo nahoře, kraj poškozen, volný list
Technika: kresba
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 27.06.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč