Zátiší s citrusy

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 23 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč