Chlapec v beranici

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč