264. Můstek
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč