28. Akt ženy
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 54 cm
Konec dražby: 23.03.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč