28. Cementárna v Prachovicích
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský výtisk, volný list
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 29,5 cm, výška: 22,5 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč