29. Akt ženy VIII.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.02.2023 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč