29. Říčka - Orlické hory
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno na reversu, kraj poničen, volný list
Technika: kresba, datace: 1955
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč