297. Mexičanky
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1968
Šířka: 86 cm, výška: 68 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč