299. Návrh šátku
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
na reversu autorský přípis, karton značně poškozen, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62,5 cm, výška: 63 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč