3. Návrh šátku I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole razítko ČFVU, volně
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 30 cm, výška: 28 cm, rámování: 49,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:01 SEČ

Zbývá: 17d 8h 25m 2s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč