30. Kopce v krajině

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vlevo dole, mírně zvlněno, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:19 SEČ

Zbývá: 16d 4h 34m 49s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč