34. Žena v žlutém
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč