35. Návrh šátku I.

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, vlevo dole razítko ČFVU, volný karton
Technika: tempera
Šířka: 30 cm, výška: 28 cm, rámování: 49,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.02.2023 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč