47. Loučení

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno a datováno vpravo nahoře, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 38 cm, výška: 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 27.06.2022 20:46 SELČ

Zbývá: 1d 6h 38m 38s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč