6. Triptych krajiny

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

každý kus signován dole, volné listy v paspartě
Technika: kresba
Šířka: 55 cm, výška: 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.02.2023 20:28 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 2d 5h 1m 32s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč