65. Portrét ženy
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo dole, na jednom místě vybouleno, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1985
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč