Chalupa

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vlevo dole, mírně natrženo - podlepeno, volný list
Technika: kresba
Šířka: 62 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč