68. Chalupa
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vlevo dole, mírně natrženo - podlepeno, volný list
Technika: kresba
Šířka: 62 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč