68. Řezníkovic holčina
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo dole, volná deska
Technika: olej na sololitu, datace: 2000
Šířka: 88 cm, výška: 122 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč