7. Matka s dítětem

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 01.02.2023 20:29 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 2d 5h 5m 37s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč