Loučení

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno a datováno vpravo nahoře, volný list
Technika: kresba, materiál: uhel/karton, datace: 1978
Šířka: 38 cm, výška: 51 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč