8. Jarmark
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, volný list
Šířka: 28 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.02.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč