9. Triptych krajiny

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

každý kus signován dole, volné listy v paspartě
Technika: kresba
Šířka: 55 cm, výška: 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 20:08 SELČ

Zbývá: 5d 18h 57m 22s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč