148. Zimní krajina

Autor: Ferdinand Kotvald
(1898 Vyškov - 1980 Praha)

signováno vlevo dole, datováno 38
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.09.2017 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč