20. Koňská spřežka
Autor: Mikhail Nikolaevich Dobronravov
(1904 Belgorod (Rusko) - 1979 Lviv (Rusko))
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 63,5 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč