Potrét ženy

Autor: Mikhail Nikolaevich Dobronravov
(1904 Belgorod (Rusko) - 1979 Lviv (Rusko))

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 56,5 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč