Bubovice na podzim

Autor: Miloslav Motl
(1937 Brno)

signováno vlevo dole, na reversu štítek, rámováno
Technika: tempera, materiál: překližka
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 36 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč