Hnědá pole

Autor: Miloslav Motl
(1937 Brno)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek s razítkem, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 84 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 09.06.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč