Galaktický výbuch

Autor: Bedřiška Znojemská Krejčí
(1928 Znojmo)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 52 x 71 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč