13. Galaktický výbuch
Autor: Bedřiška Znojemská Krejčí
(1928 Znojmo)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 52 x 71 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč